SLEVOVÉ AKCE

SVATBY A OSLAVY 👰

Budoucí novomanželé a oslavenci, rezervujte si vystoupení kapely MELODIKUM na rok 2020 se slevou! Nyní můžete získat balíček „SMART 5“ se slevou 500 Kč, nebo balíček „SMART 6“ se slevou 1.500 Kč.

Řadu termínů poptává více než 5 zájemců, vyhovět však můžeme pouze tomu nejrychlejšímu.
💍
Jen od ledna 2019 evidujeme přes 50 poptávek od snoubenců, na které se bohužel letos nedostalo.
💍
Akce se vztahuje na akce objednané do 31.8.2019 a nelze ji kombinovat s dalšími slevami nebo provizními poplatky.

PLESY A EVENTY 💃

V současné době bohužel neprobíhá žádná speciální akce. Díky našim chytrým balíčkům však můžete i tak získat výhodnější cenu, a to po celý rok. Pokud navíc vlastníte platný poukaz na hudební produkci s kapelou MELODIKUM, bude pro vás naše vystoupení ještě dostupnější.

S balíčkem EXCLUSIVE ušetříte 6.000 Kč z běžné ceny za kapelu se špičkovým ozvučením a osvětlením – navíc získáte 30% slevu na všechny doplňkové služby. Podrobnosti najdete v sekci „Nabídka vystoupení“.

E. Studničková, agentura No Limit Production

★★★★★
Děkujeme kapele MELODIKUM za super spolupráci. Moderní kapela, profesionální přístup, skvělý repertoár, zpěváci a hudebníci. Jsme rádi, že jsou naši klienti s vámi spokojení! Melodikum je správná volba na váš event.

M. Janochová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Blovice

★★★★★
Kapelu vřele doporučuji, celý večer vytvářela svým bohatým repertoárem příjemnou atmosféru. Publikum i my jako maturanti jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace i ochota byla na jedničku, vše bylo připraveno včas. Zajištěné jsme měli i osvětlení a ozvučení od kapely, které bylo také parádní. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tuto kapelu, která dokázala náš maturitní ples udělat tím nejlepším! :)

T. Novotný, maturant 2017/2018, České Budějovice

★★★★★
Kapela Melodikum byla pro všechny velkým překvapením a i díky ní byl celý večer výjimečný! Svěží a našláplá parta, co hrála nonstop jednu pecku za druhou a s přehledem převýšila veškerou konkurenci, víc jsme si přát nemohli! Zkrátka a jednoduše NEJVÍC TOP KAPELA, DOPORUČUJI!! :-))

OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

T: +420 724 287 645
E: info@melodikum.cz

Uvažujete o našem vystoupení? Napište nám poptávaný termín, druh akce, místo konání a Vaši představu. Nezapomeňte uvést i svůj kontakt, abychom Vám mohli odpovědět.