SLEVOVÉ AKCE

SVATBY A OSLAVY 💍

Budoucí novomanželé a oslavenci,
prázdninová slevová akce pro nejrychlejší zájemce již skončila dne 31. sprna 2019. Těší nás vysoký zájem o naše vystoupení, který je ještě výraznější než v předchozím roce. Děkujeme všem za projevenou důvěru a těšíme se na viděnou!

Magické termíny jdou na dračku!

Největší zájem byl beze sporu o magické soboty jako 06. 06. 2020, 20. 06. 2020 nebo 08. 08. 2020, nicméně již máme obsazenou i řadu dalších termínů od dubna do září.

Po Vánocích již může být pozdě!

Pokud plánujete svatbu či oslavu v následujícím roce, určitě na nic nečekejte a rezervujte si živou hudbu co nejdříve. Termín můžeme poskytnout jen nejrychlejším zájemcům.

Ozvěte se nám se svou představou.

Prohlédněte si naši online nabídku a kontaktujte nás. Pokud budeme mít Váš termín k dispozici, zkusíme i tak vymyslet možné zvýhodnění pro Váš velký den.

PLESY A EVENTY 💃

Vážení pořadatelé a maturanti,
v případě plesů, eventů či firemních večírků není třeba čekat na speciální akce. Díky našim chytrým balíčkům získáte vždy výhodnější cenu na naše služby, a to po celý rok. Rádi si zahrajeme i na Vaší události a uděláme maximum pro to, aby vše klaplo na výbornou!

Ušetřete s našimi chytrými balíčky!

S balíčkem EXCLUSIVE ušetříte 6.000 Kč z běžné ceny za kapelu, špičkové ozvučení i osvětlení – navíc získáte 30% slevu na všechny doplňkové služby. Podrobnosti najdete v sekci „Nabídka vystoupení“.

Přijímáme objednávky na rok 2020, 2021 i 2022.

Ať už uvažujete o koncertním nebo celovečerním vystoupení, ozvěte se nám co nejdříve – každoročně bohužel musíme odmítnout desítky zájemců, na které se již nedostalo.

Vlastníte poukaz na MELODIKUM?

S platným poukazem na hudební produkci s kapelou MELODIKUM pro Vás bude naše vystoupení ještě dostupnější. Z balíčkové ceny odečteme i částku uvedenou na poukazu.

E. Studničková, agentura No Limit Production
★★★★★
Děkujeme kapele MELODIKUM za super spolupráci. Moderní kapela, profesionální přístup, skvělý repertoár, zpěváci a hudebníci. Jsme rádi, že jsou naši klienti s vámi spokojení! Melodikum je správná volba na váš event.

M. Janochová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Blovice
★★★★★
Kapelu vřele doporučuji, celý večer vytvářela svým bohatým repertoárem příjemnou atmosféru. Publikum i my jako maturanti jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace i ochota byla na jedničku, vše bylo připraveno včas. Zajištěné jsme měli i osvětlení a ozvučení od kapely, které bylo také parádní. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tuto kapelu, která dokázala náš maturitní ples udělat tím nejlepším! :)

T. Novotný, maturant 2017/2018, České Budějovice
★★★★★
Kapela Melodikum byla pro všechny velkým překvapením a i díky ní byl celý večer výjimečný! Svěží a našláplá parta, co hrála nonstop jednu pecku za druhou a s přehledem převýšila veškerou konkurenci, víc jsme si přát nemohli! Zkrátka a jednoduše NEJVÍC TOP KAPELA, DOPORUČUJI!! :-))

OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

T: +420 724 287 645
E: info@melodikum.cz

Uvažujete o našem vystoupení? Napište nám poptávaný termín, druh akce, místo konání a Vaši představu. Nezapomeňte uvést i svůj kontakt, abychom Vám mohli odpovědět.