SLEVOVÉ AKCE

SVATBY A OSLAVY 💍

Budoucí novomanželé a oslavenci,
Děkujeme všem za projevenou důvěru, těší nás stále rostoucí zájem o naše vystoupení. Ačkoliv právě neprobíhá žádná slevová událost, rozhodně není příliš brzy na rezervaci svatebních termínů na rok 2021. Do konce února máte navíc možnost získat vystoupení dle ceníku pro rok 2019.

Magické termíny jdou na dračku!

Největší zájem byl beze sporu o magické soboty jako 06. 06. 2020, 20. 06. 2020 nebo 08. 08. 2020, nicméně již máme obsazené téměř všechny víkendy od května do září 2020.

Po Vánocích již může být pozdě!

Pokud plánujete svatbu či oslavu v následujícím roce, určitě na nic nečekejte a rezervujte si živou hudbu co nejdříve. Termín můžeme poskytnout jen nejrychlejším zájemcům.

Ozvěte se nám se svou představou.

Prohlédněte si naši online nabídku a kontaktujte nás. Pokud budeme mít Váš termín k dispozici, zkusíme i tak vymyslet možné zvýhodnění pro Váš velký den.

PLESY A EVENTY 💃

POSLEDNÍ ŠANCE ZÍSKAT LOŇSKÉ CENY!

Přátelé, pořadatelé a budoucí maturanti, stále pracujeme na zdokonalování nejen hudební stránky a playlistu, ale i na službách všeobecně. Začátkem března 2020 uvedeme v platnost nový ceník vystoupení i služeb, těšit se můžete na nové balíčky ušité na míru nejčastějším potřebám našich klientů. Pokud Vás ovšem lákají balíčky z našeho stávajícího (loňského ceníku), máte možnost si je ještě objednat za loňské ceny, a to do konce února 2020. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Ušetřete s našimi chytrými balíčky!

S balíčkem EXCLUSIVE ušetříte 6.000 Kč z běžné ceny za kapelu, špičkové ozvučení i osvětlení – navíc získáte 30% slevu na všechny doplňkové služby. Podrobnosti najdete v sekci „Nabídka vystoupení“.

Přijímáme objednávky na rok 2021, 2022 i 2023.

Ať už uvažujete o koncertním nebo celovečerním vystoupení, ozvěte se nám co nejdříve – každoročně bohužel musíme odmítnout desítky zájemců, na které se již nedostalo.

Vlastníte poukaz na MELODIKUM?

S platným poukazem na hudební produkci s kapelou MELODIKUM pro Vás bude naše vystoupení ještě dostupnější. Z balíčkové ceny odečteme i částku uvedenou na poukazu.

E. Studničková, agentura No Limit Production
★★★★★
Děkujeme kapele MELODIKUM za super spolupráci. Moderní kapela, profesionální přístup, skvělý repertoár, zpěváci a hudebníci. Jsme rádi, že jsou naši klienti s vámi spokojení! Melodikum je správná volba na váš event.

M. Janochová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Blovice
★★★★★
Kapelu vřele doporučuji, celý večer vytvářela svým bohatým repertoárem příjemnou atmosféru. Publikum i my jako maturanti jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace i ochota byla na jedničku, vše bylo připraveno včas. Zajištěné jsme měli i osvětlení a ozvučení od kapely, které bylo také parádní. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tuto kapelu, která dokázala náš maturitní ples udělat tím nejlepším! :)

T. Novotný, maturant 2017/2018, České Budějovice
★★★★★
Kapela Melodikum byla pro všechny velkým překvapením a i díky ní byl celý večer výjimečný! Svěží a našláplá parta, co hrála nonstop jednu pecku za druhou a s přehledem převýšila veškerou konkurenci, víc jsme si přát nemohli! Zkrátka a jednoduše NEJVÍC TOP KAPELA, DOPORUČUJI!! :-))

OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

T: +420 724 287 645
E: info@melodikum.cz

Uvažujete o našem vystoupení? Napište nám poptávaný termín, druh akce, místo konání a Vaši představu. Nezapomeňte uvést i svůj kontakt, abychom Vám mohli odpovědět.