CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Naším cílem a posláním je nejen kvalitní vystoupení, ale i férové jednání a spokojený klient. Neustále na sobě pracujeme a právě kladné ohlasy jsou hybatelem, který nás pohání kupředu.

Simona Straková, maturantka 2020, Plzeň

Jsem moc ráda, že jsem narazila na kapelu Melodikum a objednala jsem nám ji na náš maturitní ples. Obrovská spokojenost, jak z mojí strany, tak od spolužáků a také od hostů plesu, kteří mi kapelu už na místě chválili. Nemám co vytknout. Dokonalí, milí lidé. Moc děkujeme.

E. Kaprálová, maturantka 2019/2020, Střední škola obchodu, služeb a řemesel Tábor

Nejlepší kapela jakou jsme si na náš maturitní ples mohli vybrat. Úžasná parta lidí, skvělá domluva, ochotní, přátelští a strašně milí. Opravdu doporučuji a kdybych mohla dát víc hvězdiček, tak určitě dám👍👍👍

manželé Šlajerovi

Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za perfektní zábavu na naší svatbě. Díky Vašemu profesionálnímu hraní, skvělé domluvě a bezvadnému vystupování jste nám připravili nezapomenutelný večer, všichni hosté se skvěle bavili, budeme dál jen doporučovat a doufám, že se někdy někde potkáme. Děkujeme!

M. Janochová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Blovice

Kapelu vřele doporučuji, celý večer vytvářela svým bohatým repertoárem příjemnou atmosféru. Publikum i my jako maturanti jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace i ochota byla na jedničku, vše bylo připraveno včas. Zajištěné jsme měli i osvětlení a ozvučení od kapely, které bylo také parádní. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tuto kapelu, která dokázala náš maturitní ples udělat tím nejlepším! :)

P. Smolíková, společnost ISOTHERM s.r.o., Kaplice

Vaše kapela se nám na naší výroční události moc líbila, hráli jste skvěle. Všichni, se kterými jsem mluvila, byli nadšeni. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za krásnou atmosféru a hudební zážitek.

manželé Šimonovi

Kapela Melodikum nám hrála na svatbě a byla to nejlepší volba! Mají skvělý repertoár, umí poznat, kdy je třeba rozproudit zábavu nebo naopak ubrat. Lidi si je moc chválili a několik z nich se mě ptalo, kde jsme je sehnali. Navíc komunikace byla od začátku zcela bezproblémová a vstřícná. Dokonce si připravili písničku na přání náš první tanec. Můžu jedině doporučit!

T. Novotný, maturant 2017/2018, České Budějovice

Kapela Melodikum byla pro všechny velkým překvapením a i díky ní byl celý večer výjimečný! Svěží a našláplá parta, co hrála nonstop jednu pecku za druhou a s přehledem převýšila veškerou konkurenci, víc jsme si přát nemohli! Zkrátka a jednoduše NEJVÍC TOP KAPELA, DOPORUČUJI!! :-))

Aneta & Vašek

Svatební večer jsme si moc užili, všechno bylo naprosto skvělé a to i díky vám. Kamarádi i my jsme byli s kapelou moc spokojeni. Přála bych si vás zažít na nějaké další svatbě, kde bysme si mohli zatancovat více, tentokrát jsme měli spoustu příjemných povinností okolo a utekl mi třeba můj milovaný Goťák :-) Ještě jednou děkujeme a těšíme se na viděnou!

Divadelní soubor J.K.Tyl Kardašova Řečice

Velké díky skupině Melodikum za jejich hudební produkci na našem divadelním plese 16.2.2019. Hráli jste skvěle a šli jste krásně do plných. A velké pochvaly od našich hostů zasíláme také oběma zpěvákům.

V. Blábolilová, organizátorka galavečera MEDIK ROKU 2018

Kapela MELODIKUM byla součástí akce MEDIK ROKU 2018 v Jindřichově Hradci. Myslím, že mohu mluvit za všechny přítomné a poděkovat za vytvoření skvělé atmosféry a naprosto profesionálního vystoupení. Do této oblasti patří nejen skvělá hudba, zpěv, ale i moderace, jednání, včetně zcela profesionálního, rychlého a vstřícného přístupu Aleše Dokulila při organizaci a přípravě akce. Děkujeme moc a vzkaz pro všechny, kteří hledají skvělou kapelu pro svoji akce – „doporučujeme na sto procent“:-)

D. Stará, maturantka 2017/2018

Skvělá kapela a super přístup 😊 děkujeme za skvělý ples a vytvoření super atmosféry!

RipTide Production

Kapela MELODIKUM nás prostě a jednoduše dostala! Jejich premiéra v Táboře na akci Maturák roku byla naprostá špička! Za nás osobně je tahle energetická a usměvavá kapela super volba! Takže pokud na svůj ples, svatbu, nebo jinou akci nemáte ještě zamluvenou kapelu, MELODIKUM.cz Vás rozhodně příjemně potěší!!!

Nejmaturák.cz: pořadatelé akce Maturák roku 2018

Za celý tým Nejmaturák.cz bychom vám chtěli poděkovat za úžasný večer. Spolu jsme otevřeli novou epizodu a již teď se těšíme na její další pokračování! Byli jste nejlepší! 😍

manželé Nývltovi

Chtěla bych moc a moc poděkovat za Vaše vystoupení, všichni byli velmi nadšení a moc se jim líbilo, jak jste hráli. Děkujeme moc za vytvoření fajn atmosféry celého večera :).

manželé Bohoňkovi

Nejlepší kapela, jakou jsme si pro náš svatební den mohli vybrat. Přesně vycítili, kdy jakou píseň zahrát. Skvělá domluva a naprostá profesionalita je u Melodikum samozřejmostí. Díky Vám byl náš den skvělý a protancovaný. Děkuji děkuji děkuji!

A. Strapáčová, maturantka 2018/2019, SŠO a VOŠ České Budějovice, Husova 9

Lepší kapelu jsme si na náš maturitní ples vybrat nemohli. Skvělá komunikace, jak se mnou a se třídou, tak i s diváky. 😊 Výborný repertoár, krásný písničky a skvěle zazpívané. Kapela nás prováděla celý večer a měla veliký úspěch. Kapela MELODIKUM jednička na trhu, lepší nenajdete 😍😍

V.Mikulanda, maturant 2020, 4LA SPŠ Tábor

Ohromně moc děkujeme, že kapela Melodikum byla součástí našeho maturitního plesu, jelikož se nám moc líbila. Všechno šlo hladce a bez jakýchkoliv problémů, ať už se jedná o komunikaci, playlist, samotné vystoupení a mnohé další věci…
Po maturitním plese jsme se sem tam poptávali, jak se líbil, a od většiny slýcháváme, že byl hezký a hlavně, že jsme měli skvělou kapelu, což mohu z vlastního názoru potvrdit.
Pokud váháte a nevíte jakou kapelu na svou akci, Melodikum je velmi skvělá volba, doporučuji.

D. Kočová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Třeboň

O hudební skupině Melodikum nám bylo řečeno, že je nejlepší v Jihočeském kraji. Právě z toho důvodu jsme ji vybrali pro svůj maturitní ples a skutečně jsme se přesvědčili, že jsou nejlepší. Mají skvělý repertoár písní, dokáží se přizpůsobit publiku. Vědí, kdy to chce rozproudit a kdy naopak dát něco pomalejšího. Komunikace i domlouvání bylo od začátku bez problému. Moc Vám děkujeme, že jste nám pomohli udělat nejlepší maturitní ples! Mohu jen doporučit!

E. Studničková, agentura No Limit Production

Děkujeme kapele MELODIKUM za super spolupráci. Moderní kapela, profesionální přístup, skvělý repertoár, zpěváci a hudebníci. Jsme rádi, že jsou naši klienti s vámi spokojení! Melodikum je správná volba na váš event.

manželé Peroutkovi

Kapelu Melodikum DOPORUČUJEME! Hráli nám na svatbě a byla to parádní jízda, všichni si kapelu chválili. Perfektní komunikace i domluva, nadstandardní služby! Za nás ANO a těšíme se, až nám zase kapela Melodikum zahraje při nějaké další příležitosti.

manželé Vařilovi

Kapela Melodikum hrála na naší svatbě, kterou proměnila ve skvělou party. Už při prvních tónech jsme věděli, že jsme se rozhodli dobře, co dobře, výborně! Protancovala jsem celý večer a se mnou i ti, co tvrdili, že v životě netančí. Ráda bych poděkovala i za pomoc během večera, kdy jsem potřebovala cokoliv vyhlásit nebo je chtěla o něco poprosit. Nikdy nebyl problém a vyšli mi vstříc, například ke svolání kamarádek k chytání květiny, atd. I naši hosté byli spokojeni a stále se nás ptali, jak se nám povedlo sehnat tak skvělou kapelu.

Melodikum je parta správných lidí – děkujeme, že jste byli s námi a udělali náš den nezapomenutelným! Spokojená nevěsta Peťa

P. Gráfová, maturantka 2018/2019, Tábor

Moc děkujeme, všichni Vás moc chválili. Hlavně moji rodiče, a ti si na kapelu opravdu potrpí. Byli jste úžasní.

manželé Kaňovi

Děkujeme, večer s vámi byl super! Všichni slavící si kapelu chválili a doporučují! Být to na nás tak odjíždíte ráno :-)

V. Račková, maturantka 2017/2018, Volyně

Kapela MELODIKUM nám vystupovala na maturitním večírku a musím říct klobouk dolů. Byli energičtí, hráli moderní písničky a celý večer si neskutečně užívali. Během plesu za námi lidé chodili a chválili náš výběr kapely. Jestli hledáte kapelu, co vám zvedne úroveň jakékoliv akce na 120 procent, je MELODIKUM jasná volba!

manželé Balajkovi

Moc děkujeme celé kapele, na naší svatbě jste hráli prostě úžasně a všichni hosté se moc bavili.

manželé Kovářovi

Děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě, byla to párty jak se patří!

manželé Sejkorovi

Ještě jednou bychom celé vaší skupině chtěli poděkovat za hraní na naší svatbě na Svachovce. Všem hostům od mladých až po babičky se vaše hudba a vystoupení líbilo. Byli jste skvělí, dokonce jsem zaznamenal i pár reakcí již sezdaných manželů, že Vás kdyby měli na svatbě, tak by to bylo úplně o něčem jiném. Těšíme se opět na viděnou!

A. Kratochvílová, maturantka 2017/2018, Gymnázium Písek

Chtěla bych Vám dodatečně moc poděkovat za krásné vystoupení a výbornou spolupráci! Všem jste se moc líbili, slyším samé skvělé ohlasy nejen ze stran maturantů, ale i rodičů. Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let!

NAPIŠTE NÁM

Podělte se s ostatními o svou zkušenost s naší kapelou. Pokud máte nápady a doporučení, na čem bychom měli ještě zapracovat, i za takový názor budeme vděční.