SLEVOVÉ AKCE

V současné době bohužel neprobíhá žádná speciální akce. Díky našim chytrým balíčkům však můžete i tak získat výhodnější cenu.

S balíčkem EXCLUSIVE ušetříte 7.000 Kč z běžné ceny za kapelu se špičkovým ozvučením a osvětlením – navíc získáte 30% slevu na všechny doplňkové služby. Podrobnosti najdete v sekci „Nabídka vystoupení“.

E. Studničková, agentura No Limit Production

★★★★★
Děkujeme kapele MELODIKUM za super spolupráci. Moderní kapela, profesionální přístup, skvělý repertoár, zpěváci a hudebníci. Jsme rádi, že jsou naši klienti s vámi spokojení! Melodikum je správná volba na váš event.

M. Janochová, maturantka 2018/2019, Gymnázium Blovice

★★★★★
Kapelu vřele doporučuji, celý večer vytvářela svým bohatým repertoárem příjemnou atmosféru. Publikum i my jako maturanti jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace i ochota byla na jedničku, vše bylo připraveno včas. Zajištěné jsme měli i osvětlení a ozvučení od kapely, které bylo také parádní. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro tuto kapelu, která dokázala náš maturitní ples udělat tím nejlepším! :)

T. Novotný, maturant 2017/2018, České Budějovice

★★★★★
Kapela Melodikum byla pro všechny velkým překvapením a i díky ní byl celý večer výjimečný! Svěží a našláplá parta, co hrála nonstop jednu pecku za druhou a s přehledem převýšila veškerou konkurenci, víc jsme si přát nemohli! Zkrátka a jednoduše NEJVÍC TOP KAPELA, DOPORUČUJI!! :-))

OBJEDNAT VYSTOUPENÍ

T: +420 724 287 645
E: info@melodikum.cz

Uvažujete o našem vystoupení? Napište nám poptávaný termín, druh akce, místo konání a Vaši představu. Nezapomeňte uvést i svůj kontakt, abychom Vám mohli odpovědět.